Felhívás
Iskolánk pedagógus egyetemi diplomával rendelkező bármely szakos állást hirdet köznevelési szerződés keretében.
Iskolánk alábbi tanszakaira felsőfokú szakmai oklevéllel rendelkező oktatót, tanárt keresünk: előadóművészet, grafikus, fotográfus, táncos.
Pályázás céljából az önéletrajzokat, az iskolánk email címére kérjük eljuttatni: iroda@gorsiumiskola.hu

INDULÓ TANSZAKOK AZ ISKOLÁBAN

Intézményünkben a következő szakokra tudnak jelentkezni

SZÓRAKOZTATÓ ZENÉSZ II.

Gorsium táncgála

Művészetoktatás a
gyakorlatban:

A fellépési lehetőségek és a kiállítások egységes szerkezetet képeznek a fejlődés érdekében.
Tehetségkutató versenyeken, országos pályázatokon vesznek részt a legjobban teljesítő tanulók.

festészet

Művészetoktatási
sajátosságok:

A tanórán és a tanórán kívüli foglalkozásokon a gyermek kibontakoztatása a cél. Találja meg önmagát, fejezze ki érzelmeit a saját módján. A nevelőtestület egységes gondolkodása alapján, a 4+1 éves képzést részesítette előnyben, melyben a tanuló 4. év végén érettségizhet és saját döntése alapján maradhat 5. évfolyamban, ahol emelt szintű szakképesítést szerezhet.

Gorsium AMI

Alapfokú
művészetoktatás:

A felvételt nyerő
tanulóknak ingyenesen
biztosított az alapfokú
művészetoktatás!

Az intézmény mottója az alapító igazgatótól, Fehér József úrtól származik. Az intézményi nevelőtestület egységesen képviselik azt az ideológiát, hogy tanulni, tanítani csak nyugodt, stresszmentes környezetben lehet. Sajnos, a mai világban nem szeretnek iskolába járni a gyermekek, viszont, ha olyan környezetet teremtünk számukra, hogy otthonosan érezzék magukat, kifejezhessék érzelmeiket, lehetőséget biztosítva a kibontakoztatásra, akkor szívesen látogatják a tanórákat. Ehhez az iskolánk környezete, a tanáraink és a módszereink nyújtanak megfelelő segítséget.

Hungary - 8000. Székesfehérvár, Farkasvermi u. 40.

Megközelíthetőség